Příběh

 
 
 
 
Příroda je dokonalý tvůrce a poskytuje nám všechny potřebné elementy pro normální a zdravý život.
Jen je musíme správně rozeznávat a zahrnout do našeho každodenního života.
Voda je jedním z nich, je nepostradatelná, používáme ji každý den, měla by být v té nejlepší kvalitě a měla by mít ideální parametry, aby zajistila optimální fungování našeho organismu  jako celek. 
Při našem hledání jsme našli jedno z mála míst na světě, kde nám příroda nabízí něco  naprosto jedinečného:
 
D`ORA Gold & Silver Water  -  čistá vitalita
 
Neperlivá pramenitá voda se sníženým obsahem minerálů (196 mg/l)
která přirozeně obsahuje koloidy zlata a stříbra v jedinečném a bezkonkurenčním složení.
 
Voda D'ORA, z pramene BUCOVAN v pohoří Rodna, je vytvořena přírodou v čistém srdci Transylvánie, ve Východních Karpatech, v národním parku Rodna, která je protkána přírodou nevídané krásy... Na mezinárodní úrovni je tento park označen za biosférickou rezervaci UNESCO.
 D'ORA je jednou z mála unikátních vod na světě, která obsahuje zlato a stříbro v jejich přirozeném koloidním stavu. Její zvláštní identita a neměnné složení zaručují její jedinečné organoleptické vlastnosti...
Voda D'ORA  vyvěrá v podzemí artézského vodonosníku, který protéká ložiskem zlata a stříbra a nepřerušovaně tryská z horské skály,  je naprosto čistá, obsahuje jedinečnou směs minerálů. Má stálou teplotu
13-14 °C. Stáčí se ručně přímo u zdroje.
D'ORA má osvěžující čistotu s dokonalou přírodní rovnováhou, který vyvěrá z útrob země. Jeden z největších zázraků, pečlivě dávkovaných matkou přírodou.
D'ORA je oligominerální voda, která se odlišuje od ostatních vod díky přírodnímu obsahu koloidního zlata a stříbra, které jí dodávají jedinečné vlastnosti a činí z ní skutečně zušlechtěnou vodu.
D'ORA je o dokonalé symbióze s nenapodobitelnou sametovou vůní, která s odkazem na mytologickou výzvu dokáže uzdravit tělo i duši, stát se spolehlivým společníkem pro dlouhý život a přinést božský dar stavu pohody.
D'ORA nabízí vzrušení a chvíle exkluzivního potěšení.
 
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...