Zkušenosti

Upřímně věříme, že nám voda D'ORA pomáhá po fyzické i psychické stránce. Moje manželka, která trpí histaminovou intolerancí, přijala tuto vodu jako doplněk k léčbě indikované lékařem a po 2 měsících užívání výsledky jejích analýz ukazují zlepšení jejího zdravotního stavu. Piji ji ze solidarity se svou ženou, mně může voda jen prospět, protože mám také problémy s tlustým střevem. Osobně zatím nemohu říci, jaký účinek má voda D'ORA, ale piji ji dál, protože jsem pozitivní a optimistický.
Štefan S.
 
Tuto vodu jsem si koupil, protože jsem hodně slyšel a četl o prospěšnosti koloidního  zlata a stříbra na organismus a zjistil jsem, že tato voda má nejvyšší obsah zlata a stříbra v porovnání s ostatními vodami na trhu. Má velmi jemnou, příjemnou a lehkou chuť, řekl bych. Jako benefity vyvolává dobrý pocit a já ji konzumuju s velkým potěšením.
Kristián T.
 
Chci poděkovat za vodu Dora, kvalita vody, velmi dobrá chuť s vhodným pH. Loni jsem absolvovala 3 měsíční kúru, cítili jsme se s manželem dobře, zůstáváme u toho, že letos začneme kúru s vodou Dora, a dodávka byla v pořádku, žádná láhev se nerozbila, byla jsem velmi spokojená.
Valentina C.
 
Voda D ORA, kterou od vás kupujeme, chutná skvěle a jsem ráda, že jsem se s ní spojila!
Děkuji za profesionalitu a rychlost!
Doporučila jsem ji dalším lidem, kteří si ji již objednali a jsou z této vody nadšeni!
Viola B.
 
Vodu D ORA používám již delší dobu. Začnu s chutí. Z mého pohledu chutná nejlépe, a když to říkám, nevyjadřuji bezdůvodnou pochvalu. Touto vodou se snažím vyřešit některé zažívací problémy, které mám již několik let, zejména problémy s tlustým střevem a střevy. Tyto problémy byly způsobeny i určitými alergiemi. Jakékoli onemocnění související s trávicím systémem má mnoho příčin. Zpočátku jsem začal pít 1-2 sklenice vody ráno a zdálo se, že je to lepší, ale bez většího efektu. Po nějaké době jsem začal pít 2 lahve (x750 ml) denně. Jednu láhev jsem používal během kondičního tréninku. Začal jsem se cítit lépe a pokračoval jsem měsíc. Musím podotknout, že maximálního účinku při pití této vody dosáhnete, pokud budete mít režim přerušovaného půstu minimálně 16 hodin. Doporučuji všem, kteří chtějí maximální účinek, aby vyzkoušeli pití vody a přerušovaný půst.
Arkadie T.

Záznamy nebyly nalezeny...