D’ORA VODA PRO ŽIVOT

D’ORA Gold & Silver Water
 
Skutečný luxus je kvalita
 
 
 
Vítejte ve světě D'ORA, pramenité vody s obsahem koloidního zlata a stříbra v přírodním stavu, díky níž si vychutnáte nový požitek: rozdíl mezi pitím a ochutnáváním. Díky dokonalé rovnováze minerálů Vás D'ORA přivede k objevování nových pocitů, které povznesou chuťové buňky s dosud nepoznaným požitkem.
Design a elegance láhve, stejně jako originální mikrobiologická čistota jsou prvky, které ji odlišují od ...
Všichni jsme se od dětství učili, že "voda je bez barvy, chuti a zápachu".
Ve skutečnosti je voda nekonečným vesmírem nesmírně rozdílných chemických a organoleptických vlastností, podobně jako je rozmanitost, kterou najdeme ve světě vína nebo kávy.
Na základě tohoto principu D'ORA každý den podporuje vzdělávací a kulturní cestu poznání a uvědomění, protože naše tělo je tvořeno min. ze 70 % vodou a kvalita vody, kterou si vybíráme a pijeme, je proto mnohem důležitější než kvalita vína nebo kávy. Takže ne, voda není vždy bez zápachu a chuti, každá voda má svou identitu a identita vody D'ORA je jednoduchá: skutečným luxusem je kvalita.
Skutečný luxus je kvalita, a ne okázalost...
D'ORA, voda absolutní dokonalosti, podporuje kulturu kvality.
 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

Voda pro krásu

 
 
 
Voda Vás zkrášlí. Voda je blahodárnou "potravinou" a skutečným elixírem pro tělo i mysl.
Voda je blahodárnou "potravinou" a skutečným elixírem pro tělo i mysl.
Voda je pro tělo, a zejména pro pokožku, životně důležitá. Ve skutečnosti je voda také nazývána univerzálním rozpouštědlo. Rozpouští více látek než jakákoli jiná kapalina. Kamkoli se voda dostane, do země nebo do našeho těla, přináší s sebou chemické, výživové a minerální prvky nezbytné pro zdraví a život. Lidské tělo je tvořeno ze 70 % vodou, z čehož 20-30 % (asi 5 litrů) je uloženo v pokožce, která, pokud jí není dopřáno správné množství, se zhoršuje, ztrácí svou pružnost a konzistenci.

 

 

                                                                                                       

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 Nová kultura pití
 
 

 Estetika se snoubí s dokonalou chutí D'ORA

Vzácnost obsahu je umocněna elegantní linií lahve

D'ORA, která zaručuje její přirozenou čistotu.

Etiketa je z matného papíru zlaté barvy, zdobená logem a písmena jsou oděna do zajímavých zlatých zakřivených linií, které jsou okamžitě zřetelné, aby získaly na originalitě.

D'ORA je čirá a jasná, s křišťálovou čistotou a výrazným aromatickým profilem, na první doušek má jemnou a hedvábnou chuť, která zanechává pocit vnitřní svěžesti.

D'ORA je elegantní voda s výraznou harmonií chutí, která díky svému zvláštnímu minerálnímu složení a organoleptickým vlastnostem ideální pro míchání vody s kulinářskými přípravky a vody s vínem, protože je dokonalým doplňkem, který dokáže doplnit chutě, aniž by je překryla.

D'ORA byla vytvořena, aby uspokojila ty, kteří si váží malých životních radostí a chtějí si užívat kombinaci luxusu a zdraví.

D'ORA - Inspirace a kvalita.

 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 

 Voda jako víno

 

 

 Posláním projektu "Voda jako víno" je dát vodě, nejcennější komoditě lidstva, stejnou důstojnost, jakou trh přisuzuje kvalitním vínům a šampaňskému.

D'ORA má stejnou ušlechtilost vína s vynikajícími analytickými a organoleptickými vlastnostmi.

Inspirativní myšlenkou vody D'ORA je vytvořit a šířit kulturu pití, kde voda rovná se víno.

D'ORA je voda, která uhasí žízeň, ale zároveň má neinvazivní chuť, voda, která nijak neovlivňuje chuť a trvanlivost vynikajícího vína. Pro ty, kteří hledají výrobek s těmito vlastnostmi, je D'ORA ideální.

D'ORA pro svou vynikající čistotu a přirozenost, velkou žíznivost bez výrazných chuťových projevů a vnitřní svěžest dokáže doprovodit nejrafinovanější kulinářské pokrmy, nejlepší vína a nejlepší šampaňské.....

D'ORA se proto vydává jinou cestou než ostatní prémiové vody, nenápadně se objevuje na trhu, kde se hlásí o své místo mezi víny, a vyznačuje se tak neobvyklým, téměř okázalým přístupem, který však zdůrazňuje prestiž a hodnotu nezbytného a žádoucího odlišení produktu.

D'ORA, voda absolutní dokonalosti, tímto projektem podporuje kulturu znalostí a povědomí.

 

 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 

 Harmonizace s vínem

 

 

 

D'ORA vás překvapí neuvěřitelným bohatstvím epikurejských zážitků.

D'ORA vypitá po víně může ovlivnit pocit a požitek na patře díky suchému zbytku obsahujícímu jeho esenci.

Z tohoto důvodu se proces spojování vína s vhodnou vodou nazývá míchání.

Víno a kulinářské přípravky na sebe vzájemně působí tím, že zprostředkovávají různé chuťové nuance, zatímco účelem vody je očistit chuťové buňky a posílit jejich vnitřní vlastnosti.

Základním pravidlem pro dosažení a optimalizaci požitku z jídla je, aby se chutě vody, vína a jídla navzájem nepřebíjely.

D'ORA je ideální pro snoubení s bílými, červenými a růžovými víny, ale také se šumivými víny nebo šampaňským, protože žádná z tekutin nedominuje nad ostatními.

Voda by měla mít o něco vyšší teplotu než víno, aby neodváděla pozornost od vína.

 

 

 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 

 D'ORA na scéně divadla asociací s kulinářskými přípravky

 

 

  

Pro dokonalé párování je zásadní zvolit vodu D'ORA, která se dokonale hodí k tradičním i mezinárodním pokrmům a umocňuje požitek z celého zážitku tím, že zvýrazňuje a doplňuje chutě těch nejlepších receptů, aniž by je přebíjela.

Díky svým organoleptickým vlastnostem, které nejsou chuťově výrazné, má voda D'ORA schopnost nezměnit chuť a vůni našich pokrmů.

D'ORA skvěle doplňuje kulinářské pokrmy a další nápoje.

 

 

 

 

 

 

 D’ORA Gold & SIlver Water

 

Rozpuštěné pevné látky - Dokonalá rovnováha.

 

 

 

 

 

Rozpuštěné pevné látky je jako DNA vody, která v sobě ukrývá její podstatu. Měří se v mg/l a představuje množství minerálních látek, které zůstane po odpaření jednoho litru vody při teplotě 180 °C.

Oligominerální pramenitá voda D'ORA se svým obsahem rozpuštěných pevných látek 196 mg/l představuje dokonalou rovnováhu minerálních solí a lze ji považovat za optimální, a tedy ideální pitnou vodu pro všechny věkové kategorie a životní styl.

 

 

 

 

 

 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 

 Voda je žena... oba symboly života

 

 

 

Nositelé života, symboly plodnosti, neustále se měnící, schopní obcházet překážky, na které narazí. To jsou některé z vlastností, které mají voda a ženy společné.

Voda dokáže měnit svůj tvar, přizpůsobovat se okolnostem, obcházet překážky, na které narazí, z pramene, v němž se zrodí, se dostává do moře, stává se nejprve potokem a pak řekou v nepřetržitém procesu proměny, která je její skutečnou silou.

Cesta, která se podobá cestě těhotné ženy, která jako voda mění tvar, přizpůsobuje se okolnostem, naráží na překážky a obavy, které musí obejít, a na konci devítiměsíční cesty dospěje ke svému velkému cíli, k narození dítěte, které nosí ve svém lůně.

Není náhodou, že voda jako symbolický a lexikální prvek je odmítnuta pro feminina pro automatické ztotožnění s její generativní funkcí. Zároveň si podstatné jméno voda ve většině indoevropských jazyků zachovává v ženském rodě.

"Voda se rodí ze země, duše se rodí z vody... je sladká, slaná, slaná, je místem, kde se zastavíš a cestuješ, je rozkoší i strachem, nepřítelem i přítelem, je hranicí i nekonečnem, je změnou i neměnností, pamětí i zapomněním."

Heraclit

 

 

 

 

 

D’ORA Gold & SIlver Water

 

U vás doma

 

 

 

 

 

D'ORA. se objevuje nejen na stolech nejlepších restaurací, ale můžete si ji pohodlně dopřát i doma, když si ji objednáte na stránce SHOP.

Protože skutečným luxusem je vždy se doma rozmazlovat kvalitními produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...