D'ORA Biotonic

D`ORA Gold & Silver Water
BIOTONIC
 
 
Zvláštností D`ORA je přirozené obohacení vody D`ORA o koloidy manganu, hořčíku, železa a zvýšení frekvence vody na naměřenou hodnotu přibližně 9 000 Hz.
D`ORA BIOTONIC je voda D`ORA, která je energeticky upravena průchodem několika vrstvami speciálně vybraných hornin. Díky povaze těchto hornin a způsobu jejich vrstvení vzniká voda s pozoruhodnými energizujícími vlastnostmi, kterou bychom klidně mohli nazvat "energetickou vodou".
Ačkoli konzumace této vody není omezena, protože míra povzbuzení je přímo úměrná množství pití, povzbuzující účinky se projeví již při konzumaci 50-250 ml ráno na lačno. Prvním hmatatelným účinkem je energizující efekt, takže pití Biotonicu může nahradit kávu, aniž byste pociťovali vedlejší účinky vysoké konzumace kávy nebo jiných energetických nápojů. Stručně řečeno: pití Biotonicu vám dodá energii na celý zbytek dne! Účinek zvýšení energie z jednotlivých buněk na celé tělo vede k celkovému povzbuzení, podpoře buněčné vitality a posílení imunity.
Lidé, kteří konzumují D ORA BIOTONIC, také potvrzují účinek zlepšení sexuální aktivity, zvýšení sportovního výkonu, odolnost vůči dlouhodobému vytížení nebo k udržení pozornosti při řízení a mentální soustředění.  Dochází k vitalizaci celého organismu, a to bez vedlejších účinků kávy, jako je zvýšení krevního tlaku nebo pulsu.
Lidé, kteří konzumují D`ORA BIOTONIC pro jeho vlastnosti, mohou tuto vodu konzumovat neomezeně dlouho.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přírodní originání proces který  je spojen s objevitelem pramene D`ORA.
Metoda spočívá ve velmi pomalém průchodu vody souborem horninových vrstev obsahujících mangan, železo a hořčík, čímž vzniká voda se silným elektromagnetickým a vibračním polem, v němž se všechny koloidy ve vodě - zlato, stříbro, mangan, hořčík a železo - seskupují do homogenních shluků, což má za následek mnohostranné využití a vlastnosti vody, nyní nazývané D`ORA BIOTONIC .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
D`ORA BIOTONIC zvyšuje tělesnou a duševní výkonnost, zlepšuje celkovou pohodu, navozuje harmonii mezi tělem a duchem a posiluje imunitní systém. Doporučuje se v různých situacích: všude tam, kde je třeba fyzické a duševní výkonnosti, při rehabilitaci po nemoci nebo jako preventivní opatření.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Byli provedeny známým vynálezcem srovnávací  měření kvantových jednotek (energetických hodnot) vody z vodovodu, vody D`ORA a vody D`ORA BIOTONIC. Zatímco u vody z vodovodu bylo možné identifikovat pouze 4 kvantové jednotky, u vody D`ORA bylo naměřeno 600 kvantových jednotek a u vody D`ORA BIOTONIC 4 000 kvantových jednotek. Tyto hodnoty vypovídají o mimořádné energetické hodnotě vody D`ORA BIOTONIC.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V letech 2008-2012 byly proveny řady měření a výzkumů vody DORA a D`ORA BIOTONIC na lidském těle.
Tato měření byla provedena pomocí přístrojů NLS-Metatron-4025 a NLS-Metatron-4027. Jedná se o nelineární počítačové skenery, které umožňují velmi přesnou diagnostiku jakékoli energetické poruchy v těle člověka. Použité systémy nabízejí možnost kontroly vlivu vody na organismus v reálném čase. 
Voda D`ORA BIOTONIC má vysokou frekvenci a ovlivňuje buňky v těle, čímž zvyšuje jejich frekvenci.

Záznamy nebyly nalezeny...