VÝHODY KOLOIDNÍHO ZLATA A STŘÍBRA

 Koloidní zlato a stříbro v přírodním stavu

Koloidy jsou nejmenší částice, na které lze hmotu rozdělit, aniž by ztratila své původní vlastnosti, protože dalším dělením by vznikl atom. Rozdělení na mikroskopické částice znamená obrovské zvětšení celkového povrchu a tedy i terapeutického účinku a také výrazné zvýšení možnosti průniku do organismu.
 
O koloidním systému se hovoří, pokud jsou splněny tři podmínky:
 • Přítomnost různých typů částic, jako je zlato, stříbro a voda.
 • Částice musí být v různých fázích, například kapalina-pevná látka nebo kapalina-plyn.
 • Částice musí být nerozpustné
Koloidy jsou tedy: heterogenní, vícefázové a nerozpustné.
Koloidy zlata a stříbra se snadno vstřebávají přímo do buněk a dodávají jim mikroživiny nezbytné pro dobrý metabolický výkon, optimalizaci enzymatických procesů a buněčného dýchání.
Přítomnost stříbra a zejména koloidního zlata (organického zlata) stimuluje vitalitu, má antibakteriální účinek, reaktivuje a vyrovnává hlavní fyziologické funkce, působí jako hormonální regulátor, energizuje a působí protizánětlivě, snižuje oxidaci a zpomaluje stárnutí buněk tím, že posiluje imunitní systém, má antidepresivní účinky, má zjevnou schopnost zvyšovat mozkové funkce, doporučuje se také těm, kteří sportují, protože dokáže zlepšit pohybovou výkonnost.
 
BIOLOGICKÉ ÚČINKY
Koloidní zlato
 
 • Udržuje životní sílu organismu.
 • - Stimuluje činnosti na všech úrovních tkáňových struktur.
 • - V jeho přítomnosti se zlepšuje propojení mezi nervovými zakončeními a povrchem mozku.
 • - Působí vyváženě a harmonicky na všech úrovních organismu
 • - Upevňuje schopnost soustředění, energii a koncentraci..
 • - Působí blahodárně na omlazení orgánů, tkání a buněk těla. Následně urychluje jejich regeneraci
 • - Účinně přispívá k vylučování toxinů z organismu.
 • - Příznivě působí na omlazování orgánů, tkání a tělesných buněk tím, že urychluje jejich regenerační procesy.
 • Velmi zajímavé jsou jejich antibiotické účinky, mají široké spektrum účinku, zejména při použití ve spojení s koloidním stříbrem, které je zase antitoxinem, antibiotikem s velmi širokým spektrem účinku, je stimulátorem odolnosti organismu proti infekcím, posiluje také celkový tonus organismu.
 • Koloidní zlatá voda je netoxická, nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Přirozeně koloidní zlato je dextrogyrické a je tělem velmi dobře snášeno.
Dr. Merlaș Cornel
Doktor primární péče všeobecná chirurgie, anesteziolog specialista intenzivní péče, kompetence v digestivní endoskopii, všeobecný ultrazvuk.
Výše uvedené údaje týkající se biologických účinků vody s koloidním zlatem byly získány z prostudované literatury a z výzkumu, který jsme provedli v období 2008-2013 s využitím vodního zdroje z přírodního pramene v pohoří Rodna, v jehož složení byla přítomnost koloidního zlata zjištěna prestižními institucemi z celé země i Evropy.
Výzkum byl proveden pomocí systémů MLS-Metatron 4025 a MLS-Metatron 4027, s Methapatia Gr. Clinical, s vybavením, které nám tyto systémy nabízely, abychom v reálném čase během vyšetření pacientů ověřili vliv, který má tato koloidní zlatá voda na buněčné membrány, mitochondrie, ATP, chromozomy, DNA, dokonce i fragmenty DNA.
Průběžně byl také sledován vliv koloidní zlaté vody na homeostatické autoregulační mechanismy, na entropický energeticko-informační stav vyšetřovaných pacientů v reálném čase.
Výzkum, který  byl proveden, se zaměřoval na tkáně, orgány a celé tělo. V období 2008-2013 prošly tímto filtrem tisíce pacientů různého věku s velmi širokou škálou patologických stavů, což  umožnilo spolu s informacemi známými z existující literatury přijmout účinná opatření s mimořádně příznivými biologickými účinky pro navrácení odpovídajícího zdravotního stavu a následně pro dosažení lepšího životního komfortu.
Dr. Merlaș Cornel
 
BIOLOGICKÉ ÚČINKY
KOLOIDNÍ STŘÍBRO
 
Koloidní stříbro se používalo jako univerzální prostředek proti infekcím a nemocem dávno předtím, než byla vyvinuta moderní antibiotika.
Koloidní stříbro v poslední době zažívá opětovný nárůst popularity a stává se stále oblíbenějším. Vzhledem k rostoucímu výskytu rezistence vůči antibiotikům a výskytu nových virulentních patogenů roste potřeba zlepšit naši schopnost bojovat proti bakteriím a celkovou imunitu. Těžko léčitelné bakteriální infekce rezistentní vůči lékům přiměly lékaře k přehodnocení používání antimikrobiálních látek. Koloidní stříbro je tak stále více využíváno a oceňováno.
 
Další významné zdravotní účinky koloidního stříbra
 • Péče o rány/zdraví kůže Koloidní stříbro lze použít k léčbě popálenin, vředů, lupénky a ekzémů.
 • Zánět  Koloidní stříbro je přírodní protizánětlivý prostředek, který rychle působí na snížení otoků a zánětů kůže nebo těla, pokud je příčina bakteriální nebo virové povahy.
 • Zánět vedlejších nosních dutin Koloidní stříbro může být prospěšné v boji proti infekcím. vyvolaným zlatým stafylokokem a Pseudomonas aeruginosa, které způsobují zánět dutin a alergie.
 • Nachlazení Koloidní stříbro urychluje rekonvalescenci po nachlazení a chřipce a má účinky na posílení imunity.
 • Onemocnění trávicího systému.
Koloidní stříbro, ať už požité nebo použité v širší léčbě, dokáže účinně pomoci lidem kteří nechtějí užívat mnoho alopatických léků.
Kde se dá sehnat koloidní stříbro?
Koloidní roztoky zlata a stříbra, získané elektrolýzou, lze zakoupit v lékárnách.
Přirozeným způsobem, jak získat a vstřebat koloidní stříbro, je voda D`ORA nebo jiné pramenité vody, které mají tyto koloidy ve svém složení. Na světě je extrémně málo pramenů, které mají přirozeně ve svém minerálním složení koloidy zlata a stříbra. Certifikovaným měřením bylo zjištěno množství koloidního zlata 4,0 mikrogramů/l a 34,0 mikrogramů/l koloidního stříbra (analýza č. 110429796).
 
                                                                                                   Důležité!
Tyto informace nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělávání.
 Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, konzultujte to se svým ošetřujícím lékařem.
 

DISCLAIMER – ZDRAVOTNÍ PROHLÁŠENÍ

Voda D`ORA nemůže být považována za univerzální lék, který léčí zdravotní problémy, protože neexistují schválené klinické studie, které by to potvrdily. Podle současné legislativy nelze tvrdit, že potravina léčí určitou nemoc, pokud to nepotvrzují schválené klinické studie.
Pokud mnoho lidí konzumující tuto vodu uvádí pro sebe příznivé účinky, samozřejmě tuto skutečnost nikdo nemůže zpochybnit.  To jsou tvrzení dotyčných lidí, nikoliv výrobce nebo distributor těchto produktů.
Tuto skutečnost však nelze zobecnit na všechny lidi setkávající se tím či oním zdravotním problémem a to, že někdo oznamuje účinky na své zdraví, není zárukou, že všichni lidé se stejným stavem mohou očekávat podobné nebo stejné účinky pro sebe.
Informacemi na těchto webových stránkách nemáme v úmyslu zasahovat do diagnostiky a léčebných postupů lékařů nebo jiných terapií ani jim radit. Poskytované informace mají za cíl zvýšit odpovědnost jednotlivce za jeho vlastní zdraví.

Záznamy nebyly nalezeny...