GURMANSKÁ VODA

D'ORA - Gurmánská voda

chutná jako víno

 

Jsou vody, které se pijí lépe než jiné, a to je fakt, který nelze popřít.

Mnoho značek se zaměřuje právě na gastronomické vylepšení značky a produktu.

Komunikace o vodě má zřejmou příbuznost se světem vína: stejnou příbuznost lze pozorovat kulturou dobré kuchyně, krásy, území, designu. U vody je mnohem více než u vína důležité zdůraznit image značky, pokud chceme vytvořit emocionální kontext, který učiní zážitek z pití této vody výjimečným a žádoucím a dodá hodnotu všem nuancím chuti, kterých bychom si jinak nevšimli.

Balená voda, která má být lepší k pití než ostatní, musí být krásnější na pohled a musí být řádně popsána.

D'ORA - Gurmánská voda, od zboží, které je podle definice nediferencované, až po produkt, který je schopen vyprávět o území a koketovat s Haute Cuisine, chutná jako víno.

Haute Cuisine je účinný způsob, jak zvýšit povědomí spotřebitelů a dát jim dobrý příklad. Vytříbení gurmáni a znalci s vytříbenými chutěmi ocení rozdíl doušek po doušku, ochutnávku po ochutnávce...

D'ORA - Gurmánská voda je spojována s kulinářskou dokonalostí, která jí náleží místo, které si zaslouží, v rytmu večeří, na stolech nejvyhledávanějších a nejvybranějších restaurací...

Gurmánská voda

Kvalitní vody se vyznačují stálou chutí a právě tato vlastnost odlišuje gastronomickou vodu od ostatních vod vhodných pro jiné denní doby.

 


Záznamy nebyly nalezeny...