HORECA

D'ORA se řídí filozofií "udržitelné čistoty".
D'ORA Zlatá a stříbrná voda -
pro sektor HO.RE.CA.
 

 

Pro sektor HO.RE.CA. se D'ORA stáčí výhradně do skla, jediného materiálu, který je schopen zachovat její čistotu a prvotřídní kvalitu v nezměněné podobě. Sklo neovlivňuje chuť, nemá vliv na vlastnosti vody, má nízký dopad na životní prostředí; je to homogenní a inertní materiál, který umožňuje dokonalé uchování nápojů a potravin. To je důvod, proč si ho společnost D'ORA vybrala. Volba kvality a odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Sklo je průhledné jako voda a jako hodnoty vody D'ORA.

Je určen pro pohostinství (restaurace, catering a bankety, firemní akce, světové akce), kluby a ubytovací zařízení, dbá na výběr surovin a zlepšení chuti a vyznačuje se jedinečným designem a výběrem skla. Vnitřní čistota a pozornost věnovaná životnímu prostředí činí z D'ORA ideální vodu pro restaurace dbající nejen na chuť, ale také na hodnoty kvality a respektu.

Design, který vypovídá o čistotě a udržitelnosti a dokonale vyjadřuje filozofii D'ORA "Sustainable Purity" tím, že elegantně zdobí stůl. Voda D'ORA je k dispozici v balení 330 ml, 700 ml, 750 ml a 1000 ml.

Čistota je umění. A také závazek.

Pro restaurátora je čistota závazkem, který se skládá z úcty a lásky k jeho práci. Znamená to vybírat ty nejlepší suroviny od výrobců, kteří dbají na kvalitu a životní prostředí.

Znamená to používat kulinářské přípravy jako jazyk, který vypovídá o dokonalosti a hodnotách, které je třeba sdílet se zákazníky. Znamená to také vybrat jedinečnou vodu, jako je D'ORA, která dokonale doprovází a zvýrazňuje chuť ingrediencí vybraných pokrmů. Pijáci vody D'ORA respektují životní prostředí a své zdraví.

Záznamy nebyly nalezeny...