DEGUSTACE

Při degustaci se zapojuje všech pět smyslů,
a to platí i pro vodu...

 

 

D'ORA ZLATÁ A STŘÍBRNÁ VODA - Odstíny chutí

Přirozeně přírodní voda D'ORA GOLD & SILVER WATER je čirá, jasná a křišťálově čistá. Má výrazný aromatický profil.

Při prvním doušku má čistou, jemnou chuť, která zanechává pocit lehkosti a vnitřní svěžesti, následovaný lehký nádech kyselosti. Měkkost vody D'ORA je příjemným pocitem par excellence, protože díky ní je doušek vody sametový a obklopující a zcela naplní ústa esencí samotné vody. Dochuť s velmi jemnou lehce nasládlou, ale nikdy ne nepříjemnou chutí, která zanechává patro čisté a elegantní.

D'ORA GOLD & SILVER WATER je typ vody s mírným obsahem minerálních solí, aniž by tento aspekt oslaboval její strukturu, se sametovou chutí a výraznou, ale neinvazivní strukturou.

D'ORA GOLD & SILVER WATER Naturally Natural má nezaměnitelnou, živou a příjemně vyváženou chuť v porovnání s vlastní strukturou. Příjemný pocit, který vyvolává, přetrvává po znatelnou dobu. Trvá přibližně 3 sekundy, což je u neperlivé vody významný údaj.

D'ORA GOLD & SILVER WATER je voda s elegantní a vytříbenou harmonickou chutí, která se díky svému zvláštnímu minerálnímu složení a organoleptickým vlastnostem pije s potěšením a má velkou schopnost uhasit žízeň.

D'ORA GOLD & SILVER WATER je alkalická oligominerální voda VIE, která se vyznačuje jedinečnou kombinací minerálů, jež evokuje vlastnosti autentické identity a neporušené čistoty a odhaluje pocit exkluzivního potěšení a osvěžující, příjemně sladké chuti.

V D'ORA GOLD & SILVER WATER skrývá  majestátnost, čistota a svěžest karpatských hor.

Záznamy nebyly nalezeny...