D-ORA BIOTONIC

D`ORA BIOTONIC
 
Zvláštností tohoto výrobku je přirozené obohacení vody D`ORA o koloidy manganu, hořčíku a železa a zvýšení frekvence vody na naměřenou hodnotu přibližně 9 000 Hz.
D`ORA BIOTONIC je tedy voda D`ORA, která je energeticky upravena průchodem několika vrstvami speciálně vybraných hornin. Díky povaze těchto hornin a způsobu jejich vrstvení vzniká voda s pozoruhodnými energizujícími vlastnostmi, kterou bychom klidně mohli nazvat "energetickou vodou".
Ačkoli konzumace této vody není omezena, protože míra povzbuzení je přímo úměrná množství pití, povzbuzující účinky se projeví již při konzumaci 50-250 ml ráno na lačno. Prvním hmatatelným účinkem je energizující efekt, takže pití Biotonicu může nahradit kávu, aniž byste pociťovali vedlejší účinky vysoké konzumace kávy nebo jiných energetických nápojů. Stručně řečeno: pití Biotonicu vám dodá energii na celý zbytek dne! Účinek zvýšení energie z jednotlivých buněk na celé tělo vede k celkovému povzbuzení, podpoře buněčné vitality a posílení imunity.
Lidé, kteří konzumují D ORA BIOTONIC, také potvrzují účinek virilizace sexuální aktivity, zvýšení sportovního výkonu, odolnost vůči trvalému úsilí nebo aktivní udržení pozornosti při řízení, mentální soustředění.  Dochází k vitalizaci celého organismu, a to bez vedlejších účinků kávy, jako je zvýšení krevního tlaku nebo pulsu.
Lidé, kteří konzumují D`ORA BIOTONIC pro jeho vlastnosti, mohou tuto vodu konzumovat neomezeně dlouho.
 
Proces vyvinul pan Bucovan Mihai, s nímž je spojen i objev pramene D`ORA.
Metoda tedy spočívá ve velmi pomalém průchodu vody souborem horninových vrstev obsahujících mangan, železo a hořčík, čímž vzniká voda se silným elektromagnetickým a vibračním polem, v němž se všechny koloidy ve vodě - zlato, stříbro, mangan, hořčík a železo - seskupují do homogenních shluků, což má za následek mnohostranné využití a vlastnosti vody, nyní nazývané BIOTONICKÁ D`ORA.
 D`ORA BIOTONIC zvyšuje tělesnou a duševní výkonnost a zlepšuje celkovou pohodu, navozuje harmonii mezi tělem a duchem, posiluje imunitní systém. Doporučuje se v různých situacích: všude tam, kde je třeba fyzické a duševní výkonnosti, při rehabilitaci po nemoci nebo jako preventivní opatření.
Kromě toho pan Ioan Davidoni, známý žijící rumunský vynálezce, který má na svém kontě více než 52 vynálezů zejména v oblasti magnetokvanta, provedl srovnávací měření kvantových jednotek (energetických hodnot) vody z vodovodu, vody D`ORA a vody D`ORA BIOTONIC. Zatímco u vody z vodovodu bylo možné identifikovat pouze 4 kvantové jednotky, u vody D`ORA bylo naměřeno 600 kvantových jednotek a u vody D`ORA BIOTONIC 4 000 kvantových jednotek. Tyto hodnoty vypovídají o mimořádné energetické hodnotě vody D`ORA BIOTONIC.
Voda D`ORA BIOTONIC má vysokou frekvenci a ovlivňuje buňky v těle, čímž zvyšuje jejich frekvenci.
V letech 2008-2012 provedl Dr. Cornel Merlaș řadu měření a výzkumů vody DORA a D`ORA BIOTONIC na lidském těle.
Tato měření byla provedena pomocí přístrojů NLS-Metatron-4025 a NLS-Metatron-4027. Jedná se o nelineární počítačové skenery, které umožňují velmi přesnou diagnostiku jakékoli energetické poruchy v těle člověka. Použité systémy nabízejí možnost kontroly vlivu vody na organismus v reálném čase.

Záznamy nebyly nalezeny...